Sitemizi Aktif Kullanmak İçin Üye Girişi Yapmalısınız
 Anasayfa
• RSS • Webmail
Üye Giriş
E-Posta :
Şifre :
Beni Hatırla
Güvenlik Kodu :
     
    Üye Olmak İstiyorum
    Şifremi Unuttum
Çocuk kulübü
Çocuk Kulübü
E-Bülten
 Ad Soyad :  
 E-Posta   :
ekle    çıkar
ETKİNLİK TAKVİMİ
AKTİF DRAMA ANKET

Web Sitemizi Nasıl Buldunuz ?


Anket Sonuçları Yükleniyor. Lütfen Bekleyin ...

» Önceki Anket Sonuçları
İstatistik
Çocuk Kulübü

BİZ KİM MİYİZ?

Bize göre eğitimin amacı çocuğun zihninde yeni ufuklar açmak, bireyi öğrenme ile barışık hale getirme, bilgi ve yaşam arasında bağ kurabilen bireyler yetiştirmektir. Bu amaca ulaşabilmek için bireyi bütün yönleri ile ele almak; onu bilişsel, duyuşsal,sosyal,fiziksel ve üst bilişsel yönden daha yetkin bir hale getirmek çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.

Bu amaç doğrultusunda Akademi Eğitim Danışmanlık olarak yurt genelinde öğretmenlere ve kurumlara yönelik çok sayıda eğitim düzenlemekteyiz. " Drama , Zeka Oyunları, Öğrenci Koçluğu, Robotik,Anlayarak Hızlı Okuma ve Montessori" eğitimleri gerçekleştirdiğimiz eğitimlerden sadece bir kaçıdır.

Öğrencilerimizi bu eğitimlerle küçük yaşlarda tanıştırmak için yola çıktık. Lider Çocuk Kulübü olarak geleceğin mutlu bireylerini yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Akademi Eğitim Danışmanlık'tan aldığımız güçle çocuklarımıza " Mental Aritmetik, Zeka Oyunları, Robotik,Anlayarak Hızlı Okuma , Hafıza Teknikleri, Matematik ve İngilizce" Eğitimleri vermekteyiz.

Rekabetin, günümüz dünyasının önemli bir gerçeği olduğu düşüncesinden hareketle bireysel fark oluşturmak için bizimle tanışmanız bizi mutlu eder.

Saygılarımızla...

LİDER ÇOCUK KULÜBÜ

KURUM MÜDÜRÜ

SEDEF ŞIK

 
 
Kulüp/Okul Adresi: Hüseyin Avni Ulaş Mah. Akademisyenler Yapı Koop B2 Blok (Hacı Selim Efendi Camii arkası )
 
                             Palandöken/ERZURUM
 
Kulüp/Okul Telefonu: 0545 945 55 27 / 0442 342 52 62
 
Kulüp/Okul Web Sayfası: http://www.aktifdrama.com/lider-cocuk-kulubu
    Drama Kursu ile günlük yaşamda yaşanılan durumlar taklit edilir ve bu olaylar zincirinde yaratıcı drama, tam anlamıyla yapar gibi görünmek anlamına gelir. Olaylar, durumlarve bağlantılar arasındaki ilişkiler öğrenilir. Eğitim sisteminde yepyeni bir kavram olmakla birlikte, amaçlı bir etkinlik olarak eğlenceli matematik, singapur matematiği ve zeka oyunları adeta gerçek hayatın provası ve yaşam felsefesidir. Aynı zamanda Mental Aritmetik Eğitimi ile kavramlar bilgisi gelişerek kolay öğrenmenin yolları bulunmaktadır.
* Katılımcılara Üniversite Onaylı Sertifika Verilecektir.
** Bu Sertifika 2010 / 49 Ders Dışı Egzersiz Yönergesine Uygundur.
Tüm Hakları Saklıdır 2013 AKTİF DRAMA info@akademiegitimdanismanlik.com.tr